| Lead time | Usually in Stock |
|---|
| assembly style | Customer assembly |
|---|
| network frequency | 50 Hz |
|---|
| ambient air temperature for storage | -20…40 °C |
|---|
| depth | 120 cm |
|---|---|
| number of rack unit | 43U |
| net weight | 360 kg |
| mounting mode | Not rack-mountable |
| mounting preference | No preference |
| maximum mounting depth | 75 cm |
| baying included | No |
| product certifications | EMC |
|---|




