| Lead time | Usually in Stock |
|---|
| provided equipment | Installation guide |
|---|
| colour | Black |
|---|---|
| height | 4.3 cm |
| width | 51.9 cm |
| depth | 2.4 cm |
| net weight | 1 kg |
| mounting mode | Rack-mounted |
| Package 1 Weight | 1.14 kg |
|---|---|
| Package 1 Height | 5.4 cm |
| Package 1 width | 56.2 cm |
| Package 1 Length | 9.9 cm |




